Menu

Assistenttræner serie 1 damer

image

Vores førsteseniorhold på damesiden er igen rykket op i serie 1. Derfor søger vi en assistenttræner til vores nuværende cheftræner Emil Sejrsen. Er du taktisk velfunderet og har lyst til at arbejde med seniorsegmentet, så er du meget velkommen til at kontakte vores Pigeudviklingstræner Peter Kennebo på 21 25 48 03. 

Der gives godtgørelse efter kvalifikationer.  

;
;
;
Kommende kampe
December 2022
10.
lørdag
09.00
Solbjerg IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
FC Skanderborg (2)
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
09.30
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
Kolt/Hasselager IF
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
09.40
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
AIA/Tranbjerg
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
09.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
TMG
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
09.50
Stensballe IK
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
FC Skanderborg
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
10.00
VRI
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 89
NES Park
FC Skanderborg
NES Park
10.
lørdag
10.00
FC Horsens
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
10.00
Riis Tebstrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
FC Skanderborg (2)
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
10.04
SIF Assentoft
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
FC Skanderborg (1)
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
10.10
Horsens Freja
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
FC Skanderborg
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
10.18
Lystrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
FC Skanderborg (1)
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
10.20
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
Bramdrupdam GIF
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
10.20
Nr. Snede GF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
10.30
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
Stjær B
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
10.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
Seest B
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
10.40
Juelsminde IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
10.50
SK Vinterpiger
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
FC Skanderborg
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
10.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
Riis Tebstrup IF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
10.52
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
AIA/Tranbjerg
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
11.00
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
Hørning IF (2)
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
11.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
Gauerslund IF
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
11.20
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
Fredericia KF
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
11.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
Uldum IF
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
11.30
IVF, Aarhus
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
FC Skanderborg
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
11.30
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
FC Horsens (1)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
11.40
Hedensted IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
FC Skanderborg
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
11.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
Bredballe IF
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
11.50
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
FC Skanderborg
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
12.10
Stilling IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
12.10
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
Hovedgård IF (1)
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
12.10
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (2)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
12.20
Kolding IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
FC Skanderborg
Bredsten Hallen
10.
lørdag
12.20
FC Horsens
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
FC Skanderborg
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
12.30
Voerladegaard IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
FC Skanderborg
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
12.30
Hatting-Torsted Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (2)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
12.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
Kolding IF (1)
Bredsten Hallen
10.
lørdag
12.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
Stilling IF (2)
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
13.00
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
13.10
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
Skødstrup SF
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
13.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
Gauerslund IF
Bredsten Hallen
10.
lørdag
13.20
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
ASA, Aarhus
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
13.40
Bredballe IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
FC Skanderborg
Bredsten Hallen
10.
lørdag
13.50
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Horsens (1)
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
14.30
Uldum IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
14.50
Hedensted IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
15.20
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
Juelsminde IF
Juelsminde Hallerne Hal 2
11.
søndag
09.00
Stilling IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
FC Skanderborg
Galten Hallen
11.
søndag
09.00
Hedensted IF (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
FC Skanderborg (2)
KHIF Hallen
11.
søndag
09.10
Hovedgård IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
09.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
Hou Og Omegns IF
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
09.36
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Odder IGF
KHIF Hallen
11.
søndag
09.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
VRI (3)
Galten Hallen
11.
søndag
10.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
Horsens Freja
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
10.10
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Bredballe IF (1)
KHIF Hallen
11.
søndag
10.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Galten Hallen
11.
søndag
10.26
FC Horsens (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
FC Skanderborg (2)
KHIF Hallen
11.
søndag
10.40
Ejstrupholm IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
FC Skanderborg
Galten Hallen
11.
søndag
10.50
Søvind GIF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
10.58
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Hedensted IF (2)
KHIF Hallen
11.
søndag
11.08
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
Bredballe IF (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
11.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
IF Lyseng
Galten Hallen
11.
søndag
11.20
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
11.23
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
IF Lyseng (3)
KHIF Hallen
11.
søndag
11.40
FC Skanderborg (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (1)
Galten Hallen
11.
søndag
11.56
Stensballe IK (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (3)
Stensballe Multihal
11.
søndag
12.04
IF Mols
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (2)
Galten Hallen
11.
søndag
12.11
Hedensted IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
FC Skanderborg (1)
KHIF Hallen
11.
søndag
12.16
FC Skanderborg (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
Søften GF
Galten Hallen
11.
søndag
12.20
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
Horsens Freja
Stensballe Multihal
11.
søndag
12.35
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
Ry Fodbold (1)
KHIF Hallen
11.
søndag
12.36
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
Bredballe IF (4)
Stensballe Multihal
11.
søndag
12.40
FC Skanderborg (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
Søften GF
Galten Hallen
11.
søndag
12.51
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
IF Lyseng (4)
KHIF Hallen
11.
søndag
12.52
IF Mols
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (1)
Galten Hallen
11.
søndag
13.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 28
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
Bredballe IF
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
11.
søndag
13.04
HEI
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (2)
Galten Hallen
11.
søndag
13.23
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
Hørning IF (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
13.28
FC Skanderborg (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
HEI
Galten Hallen
11.
søndag
13.31
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
Stilling IF (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
13.47
BUF Horsens (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
13.55
Stilling IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
HA85
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
11.
søndag
14.03
Bredballe IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.11
Stensballe IK (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.27
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
Hørning IF (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
IF Lyseng
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
14.35
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
BUF Horsens (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.50
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
14.51
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
Bredballe IF (3)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.51
Stensballe IK (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
15.10
Stensballe IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
15.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
Hatting-Torsted Fodbold
Spektrum Odder, Hal 2