Menu
;
;
;
Kommende kampe
December 2022
10.
lørdag
09.00
Solbjerg IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
FC Skanderborg (2)
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
09.30
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
Kolt/Hasselager IF
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
09.40
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
AIA/Tranbjerg
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
09.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
TMG
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
09.50
Stensballe IK
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
FC Skanderborg
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
10.00
VRI
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 89
NES Park
FC Skanderborg
NES Park
10.
lørdag
10.00
FC Horsens
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
10.00
Riis Tebstrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
FC Skanderborg (2)
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
10.04
SIF Assentoft
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
FC Skanderborg (1)
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
10.10
Horsens Freja
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
FC Skanderborg
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
10.18
Lystrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
FC Skanderborg (1)
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
10.20
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
Bramdrupdam GIF
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
10.20
Nr. Snede GF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
10.30
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 70
Voerladegaard Multisal
Stjær B
Voerladegaard Multisal
10.
lørdag
10.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
Seest B
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
10.40
Juelsminde IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
10.50
SK Vinterpiger
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
FC Skanderborg
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
10.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
Riis Tebstrup IF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
10.52
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 69
Assentoft Hallerne Hal B
AIA/Tranbjerg
Assentoft Hallerne Hal B
10.
lørdag
11.00
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
Hørning IF (2)
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
11.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
Gauerslund IF
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
11.20
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
Fredericia KF
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
11.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
Uldum IF
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
11.30
IVF, Aarhus
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
FC Skanderborg
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
11.30
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
FC Horsens (1)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
11.40
Hedensted IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 44
Egebjerg Hal 2 (inde)
FC Skanderborg
Egebjerg Hal 2 (inde)
10.
lørdag
11.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
Bredballe IF
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
11.50
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
FC Skanderborg
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
12.10
Stilling IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
12.10
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
Hovedgård IF (1)
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
12.10
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (2)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
12.20
Kolding IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
FC Skanderborg
Bredsten Hallen
10.
lørdag
12.20
FC Horsens
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 100
Østbirk Hallen 1
FC Skanderborg
Østbirk Hallen 1
10.
lørdag
12.30
Voerladegaard IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
FC Skanderborg
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
12.30
Hatting-Torsted Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (2)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
12.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
Kolding IF (1)
Bredsten Hallen
10.
lørdag
12.50
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 66
Juelsminde Hallerne Hal 2
Stilling IF (2)
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
13.00
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
13.10
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger C INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 78
Hørning Idrætscenter
Skødstrup SF
Hørning Idrætscenter
10.
lørdag
13.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
Gauerslund IF
Bredsten Hallen
10.
lørdag
13.20
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
ASA, Aarhus
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
13.40
Bredballe IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2013) - (10/12-2022) • Pulje 64
Bredsten Hallen
FC Skanderborg
Bredsten Hallen
10.
lørdag
13.50
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Horsens (1)
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
14.30
Uldum IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
14.50
Hedensted IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg
Juelsminde Hallerne Hal 2
10.
lørdag
15.20
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (10/12-2022) • Pulje 47
Juelsminde Hallerne Hal 2
Juelsminde IF
Juelsminde Hallerne Hal 2
11.
søndag
09.00
Stilling IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
FC Skanderborg
Galten Hallen
11.
søndag
09.00
Hedensted IF (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
FC Skanderborg (2)
KHIF Hallen
11.
søndag
09.10
Hovedgård IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
09.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
Hou Og Omegns IF
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
09.36
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Odder IGF
KHIF Hallen
11.
søndag
09.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
VRI (3)
Galten Hallen
11.
søndag
10.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
Horsens Freja
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
10.10
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Bredballe IF (1)
KHIF Hallen
11.
søndag
10.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Galten Hallen
11.
søndag
10.26
FC Horsens (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
FC Skanderborg (2)
KHIF Hallen
11.
søndag
10.40
Ejstrupholm IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
FC Skanderborg
Galten Hallen
11.
søndag
10.50
Søvind GIF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
10.58
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Hedensted IF (2)
KHIF Hallen
11.
søndag
11.08
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
Bredballe IF (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
11.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 85
Galten Hallen
IF Lyseng
Galten Hallen
11.
søndag
11.20
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
11.23
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
IF Lyseng (3)
KHIF Hallen
11.
søndag
11.40
FC Skanderborg (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (1)
Galten Hallen
11.
søndag
11.56
Stensballe IK (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (3)
Stensballe Multihal
11.
søndag
12.04
IF Mols
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (2)
Galten Hallen
11.
søndag
12.11
Hedensted IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
FC Skanderborg (1)
KHIF Hallen
11.
søndag
12.16
FC Skanderborg (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
Søften GF
Galten Hallen
11.
søndag
12.20
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
Horsens Freja
Stensballe Multihal
11.
søndag
12.35
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
Ry Fodbold (1)
KHIF Hallen
11.
søndag
12.36
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 143
Stensballe Multihal
Bredballe IF (4)
Stensballe Multihal
11.
søndag
12.40
FC Skanderborg (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
Søften GF
Galten Hallen
11.
søndag
12.51
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 125
KHIF Hallen
IF Lyseng (4)
KHIF Hallen
11.
søndag
12.52
IF Mols
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (1)
Galten Hallen
11.
søndag
13.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 28
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
Bredballe IF
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
11.
søndag
13.04
HEI
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
FC Skanderborg (2)
Galten Hallen
11.
søndag
13.23
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
Hørning IF (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
13.28
FC Skanderborg (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 INDE (2008) - (11/12-2022) • Pulje 30
Galten Hallen
HEI
Galten Hallen
11.
søndag
13.31
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
Stilling IF (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
13.47
BUF Horsens (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
13.55
Stilling IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
HA85
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
11.
søndag
14.03
Bredballe IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.11
Stensballe IK (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.27
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
Hørning IF (1)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
IF Lyseng
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
14.35
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
BUF Horsens (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.50
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
14.51
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 141
Stensballe Multihal
Bredballe IF (3)
Stensballe Multihal
11.
søndag
14.51
Stensballe IK (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (11/12-2022) • Pulje 142
Stensballe Multihal
FC Skanderborg (2)
Stensballe Multihal
11.
søndag
15.10
Stensballe IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
15.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
Hatting-Torsted Fodbold
Spektrum Odder, Hal 2