Menu
;
;
;
Kommende kampe
December 2021
11.
lørdag
09.00
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 68
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
11.
lørdag
09.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 74
KHIF Hallen
Kolt/Hasselager IF
KHIF Hallen
11.
lørdag
09.00
Hørning IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 99
Borgernes Hus
FC Skanderborg
Borgernes Hus
11.
lørdag
09.24
VSK Aarhus
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 68
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (1)
Spektrum Odder, Hal 2
11.
lørdag
09.30
VSK Aarhus
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 74
KHIF Hallen
FC Skanderborg
KHIF Hallen
11.
lørdag
09.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 105
Søvind Hallen
Søvind GIF
Søvind Hallen
11.
lørdag
09.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 99
Borgernes Hus
IF Lyseng
Borgernes Hus
11.
lørdag
09.48
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 68
Spektrum Odder, Hal 2
VRI
Spektrum Odder, Hal 2
11.
lørdag
09.50
Brædstrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 105
Søvind Hallen
FC Skanderborg
Søvind Hallen
11.
lørdag
10.10
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 74
KHIF Hallen
VRI
KHIF Hallen
11.
lørdag
10.12
Odder IGF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 68
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (1)
Spektrum Odder, Hal 2
11.
lørdag
10.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 105
Søvind Hallen
IF Lyseng (1)
Søvind Hallen
11.
lørdag
10.30
BMI
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 74
KHIF Hallen
FC Skanderborg
KHIF Hallen
11.
lørdag
10.40
VRI (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 99
Borgernes Hus
FC Skanderborg
Borgernes Hus
11.
lørdag
10.40
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 105
Søvind Hallen
FC Skanderborg
Søvind Hallen
11.
lørdag
11.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 127
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden - Kunstgræsbane
Ikast FC
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden - Kunstgræsbane
11.
lørdag
11.10
FC Skanderborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 74
KHIF Hallen
Odder IGF
KHIF Hallen
11.
lørdag
11.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2021) • Pulje 99
Borgernes Hus
Odder IGF (2)
Borgernes Hus
11.
lørdag
11.45
Aabyhøj IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 77
Borgernes Hus
FC Skanderborg
Borgernes Hus
11.
lørdag
12.00
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 67
Hammel Idrætscenter Hal 4
Skødstrup SF
Hammel Idrætscenter Hal 4
11.
lørdag
12.15
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 77
Borgernes Hus
VRI
Borgernes Hus
11.
lørdag
12.20
BMI
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 67
Hammel Idrætscenter Hal 4
FC Skanderborg (2)
Hammel Idrætscenter Hal 4
11.
lørdag
12.30
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 77
Borgernes Hus
Aabyhøj IF
Borgernes Hus
11.
lørdag
12.40
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 67
Hammel Idrætscenter Hal 4
Hammel GF
Hammel Idrætscenter Hal 4
11.
lørdag
13.00
Ry Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 67
Hammel Idrætscenter Hal 4
FC Skanderborg (2)
Hammel Idrætscenter Hal 4
11.
lørdag
13.00
VRI
-
Kvinder
U10
U10 Piger B INDE (2012) - (11/12-2021) • Pulje 77
Borgernes Hus
FC Skanderborg
Borgernes Hus
12.
søndag
09.00
VRI
-
Kvinder
U9
U9 Piger B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 92
Borgernes Hus
FC Skanderborg (A) (1)
Borgernes Hus
12.
søndag
09.08
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 118
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (4)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
09.16
FC Skanderborg (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 119
Spektrum Odder, Hal 2
Hørning IF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
09.20
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 83
Lund Hallen
TMG
Lund Hallen
12.
søndag
09.20
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 87
Torsted Hallen Hal 2
Kolt/Hasselager IF
Torsted Hallen Hal 2
12.
søndag
09.24
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 18
Hatting Hallen
Bredballe IF
Hatting Hallen
12.
søndag
09.24
FC Skanderborg (1)
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 41
Juelsminde Hallerne Hal 2
Team HEG
Juelsminde Hallerne Hal 2
12.
søndag
09.30
FC Skanderborg (A) (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 92
Borgernes Hus
Seest B
Borgernes Hus
12.
søndag
09.32
Silkeborg IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 118
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (2)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
09.40
BUF Horsens
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 83
Lund Hallen
FC Skanderborg (2)
Lund Hallen
12.
søndag
09.40
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 87
Torsted Hallen Hal 2
FC Skanderborg
Torsted Hallen Hal 2
12.
søndag
09.48
Løsning IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 18
Hatting Hallen
FC Skanderborg (2)
Hatting Hallen
12.
søndag
09.48
Vinding SF (L2)
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 41
Juelsminde Hallerne Hal 2
FC Skanderborg (1)
Juelsminde Hallerne Hal 2
12.
søndag
09.48
Stautrup IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 119
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (4)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
10.00
Løsning IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 83
Lund Hallen
FC Skanderborg (2)
Lund Hallen
12.
søndag
10.00
Stilling IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 87
Torsted Hallen Hal 2
FC Skanderborg
Torsted Hallen Hal 2
12.
søndag
10.00
Gauerslund IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 92
Borgernes Hus
FC Skanderborg (A) (1)
Borgernes Hus
12.
søndag
10.04
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 118
Spektrum Odder, Hal 2
Stautrup IF (3)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
10.04
Solbjerg IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 119
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (4)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
10.12
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 18
Hatting Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Hatting Hallen
12.
søndag
10.12
FC Skanderborg (1)
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 41
Juelsminde Hallerne Hal 2
Juelsminde IF
Juelsminde Hallerne Hal 2
12.
søndag
10.20
Solbjerg IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 118
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (2)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
10.28
FC Skanderborg (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 119
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
10.30
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 83
Lund Hallen
Bredballe IF
Lund Hallen
12.
søndag
10.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 87
Torsted Hallen Hal 2
TMG
Torsted Hallen Hal 2
12.
søndag
10.30
FC Skanderborg (A) (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 92
Borgernes Hus
Lystrup IF
Borgernes Hus
12.
søndag
10.36
EIF/NSG
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 18
Hatting Hallen
FC Skanderborg (2)
Hatting Hallen
12.
søndag
10.40
Hørning IF (1)
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 39
Borgernes Hus
FC Skanderborg (2)
Borgernes Hus
12.
søndag
10.44
FC Skanderborg (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 119
Spektrum Odder, Hal 2
AGF, Aarhus
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
10.52
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 118
Spektrum Odder, Hal 2
Hørning IF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
11.00
Brabrand IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 83
Lund Hallen
FC Skanderborg (2)
Lund Hallen
12.
søndag
11.00
Horsens Freja
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 87
Torsted Hallen Hal 2
FC Skanderborg
Torsted Hallen Hal 2
12.
søndag
11.16
FC Skanderborg (2)
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 39
Borgernes Hus
Søften GF (1)
Borgernes Hus
12.
søndag
11.20
Ikast FC
-
Kvinder
U11
U11 Piger A INDE (2011) - (12/12-2021) • Pulje 59
Hatting Hallen
FC Skanderborg
Hatting Hallen
12.
søndag
11.24
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 120
Spektrum Odder, Hal 2
Solbjerg IF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
11.24
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 121
Spektrum Odder, Hal 2
BUF Horsens (1)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
11.50
FC Skanderborg
-
Kvinder
U11
U11 Piger A INDE (2011) - (12/12-2021) • Pulje 59
Hatting Hallen
IF Lyseng
Hatting Hallen
12.
søndag
11.56
TMG (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 120
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (1)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
11.56
Stavtrup IF (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 121
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (3)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
12.12
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 17
Haldum/Hinnerup Hallen
Helsted Fremad IF
Haldum/Hinnerup Hallen
12.
søndag
12.12
Stautrup IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 120
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (1)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
12.12
Stilling IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 121
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (3)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
12.20
FC Skanderborg
-
Kvinder
U11
U11 Piger A INDE (2011) - (12/12-2021) • Pulje 59
Hatting Hallen
Bramdrupdam GIF
Hatting Hallen
12.
søndag
12.28
FC Skanderborg (2)
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 39
Borgernes Hus
Virup IF (1)
Borgernes Hus
12.
søndag
12.36
Hatting-Torsted Fodbold (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 17
Haldum/Hinnerup Hallen
FC Skanderborg (1)
Haldum/Hinnerup Hallen
12.
søndag
12.36
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 120
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (3)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
12.36
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 121
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
12.40
Hatting-Torsted Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 Piger A INDE (2011) - (12/12-2021) • Pulje 59
Hatting Hallen
FC Skanderborg
Hatting Hallen
12.
søndag
12.52
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 120
Spektrum Odder, Hal 2
Hørning IF (3)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
12.52
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (12/12-2021) • Pulje 121
Spektrum Odder, Hal 2
TMG (3)
Spektrum Odder, Hal 2
12.
søndag
13.00
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 17
Haldum/Hinnerup Hallen
Auning IF
Haldum/Hinnerup Hallen
12.
søndag
13.24
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 17
Haldum/Hinnerup Hallen
FC Skanderborg (1)
Haldum/Hinnerup Hallen
12.
søndag
13.38
FC Skanderborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 21
Borgernes Hus
Voerladegaard IF
Borgernes Hus
12.
søndag
13.40
TRIF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 82
Den Ny Brabrand Hal
FC Skanderborg (1)
Den Ny Brabrand Hal
12.
søndag
13.48
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 17
Haldum/Hinnerup Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Haldum/Hinnerup Hallen
12.
søndag
14.10
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 82
Den Ny Brabrand Hal
Lystrup IF
Den Ny Brabrand Hal
12.
søndag
14.12
Auning IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 17
Haldum/Hinnerup Hallen
FC Skanderborg (1)
Haldum/Hinnerup Hallen
12.
søndag
14.26
FC Skanderborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 21
Borgernes Hus
EIF/NSG
Borgernes Hus
12.
søndag
14.40
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 82
Den Ny Brabrand Hal
Hørning IF
Den Ny Brabrand Hal
12.
søndag
14.50
Løsning IF (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 21
Borgernes Hus
FC Skanderborg
Borgernes Hus
12.
søndag
15.00
Brabrand IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2013) - (12/12-2021) • Pulje 82
Den Ny Brabrand Hal
FC Skanderborg (1)
Den Ny Brabrand Hal
12.
søndag
15.38
FC Skanderborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 INDE (2009) - (12/12-2021) • Pulje 21
Borgernes Hus
Horsens Freja
Borgernes Hus