Menu
;
;
;
Kommende kampe
Maj 2022
25.
onsdag
17.45
FC Skanderborg
livescore
0 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 749
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Fælleden græsbane
FC Aarhus Syd
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Fælleden græsbane
25.
onsdag
18.00
FC Skanderborg
livescore
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 956
team.blue arena
team.blue arena - Dyrehaven
Bryrup IF
team.blue arena
team.blue arena - Dyrehaven
25.
onsdag
18.00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 52
Marienlund Kunstgræs
FC Skanderborg
Marienlund Kunstgræs
25.
onsdag
19.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 455
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
Svenstrup-Godthåb IF
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
25.
onsdag
19.00
FC Skanderborg
HHT
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2003-04) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 336
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
BUF Horsens
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
26.
torsdag
10.00
Ry Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 6
Lyseng Idrætspark
FC Skanderborg (4)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.10
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 3
Lyseng Idrætspark
Riis Tebstrup IF (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.20
IF Lyseng (5)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 4
Lyseng Idrætspark
FC Skanderborg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.20
IF Lyseng (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 5
Lyseng Idrætspark
FC Skanderborg (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.30
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 3
Lyseng Idrætspark
TMG (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.40
FC Skanderborg (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 6
Lyseng Idrætspark
tst Fodbold (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.50
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 4
Lyseng Idrætspark
Grundfør UI
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.50
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 5
Lyseng Idrætspark
Ry Fodbold (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.10
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 3
Lyseng Idrætspark
IF Lyseng (6)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.10
TMG (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 4
Lyseng Idrætspark
FC Skanderborg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.10
Aabyhøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 5
Lyseng Idrætspark
FC Skanderborg (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.20
FC Skanderborg (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 6
Lyseng Idrætspark
IF Lyseng (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.30
Grenaa IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 3
Lyseng Idrætspark
FC Skanderborg (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.50
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 4
Lyseng Idrætspark
Riis Tebstrup IF (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.50
FC Skanderborg (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 5
Lyseng Idrætspark
TMG (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.50
Hammel GF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 6
Lyseng Idrætspark
FC Skanderborg (4)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
13.00
Bredballe IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 9
BAUHAUS Park - Hældager
Græs - 1
FC Skanderborg
BAUHAUS Park - Hældager
Græs - 1
26.
torsdag
16.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 41
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
FC Skanderborg
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
28.
lørdag
12.00
FC Skanderborg
HHT
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 956
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Følabanen
Spjald IF
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Følabanen
28.
lørdag
13.00
FC Skanderborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 9
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Hasle B
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
28.
lørdag
13.00
Gødvad GIF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 537
Gødvad Hallen
FC Skanderborg
Gødvad Hallen
28.
lørdag
13.45
Samsø IK
-
Herrer
U13
U13 Drenge C2 (2009) 8M - Forår 2022 • Pulje 11
Tranebjerg Stadion
FC Skanderborg
Tranebjerg Stadion
28.
lørdag
15.30
FC Skanderborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 41
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
Hørning IF
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
29.
søndag
11.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 749
Fælleden - Øvre
Fælleden græsbane
Horsens fS
Fælleden - Øvre
Fælleden græsbane
29.
søndag
12.30
FC Skanderborg
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2009) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 974
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
Virring Fodbold
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
29.
søndag
12.30
FC Skanderborg
UHT
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 924
Fælleden - Øvre
Fælleden græsbane
Fredericia KF
Fælleden - Øvre
Fælleden græsbane
29.
søndag
13.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 560
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Odder IGF
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
29.
søndag
15.00
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 83
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
Horsens Freja
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
29.
søndag
15.00
Løsning IF
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 487
Løsning Stadion
FC Skanderborg
Løsning Stadion
29.
søndag
15.00
FC Skanderborg
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 833
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Ry Fodbold
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
29.
søndag
16.00
Eastside Viborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 455
Overlund Kunststofbane
FC Skanderborg
Overlund Kunststofbane
29.
søndag
17.00
FC Skanderborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 275
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Galten FS
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
30.
mandag
18.00
ASA, Aarhus
-
Kvinder
U16
U16 Piger C (2006) 8M - Forår 2022 • Pulje 81
Robotize Park
FC Skanderborg
Robotize Park
30.
mandag
18.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - forår 2022 • Pulje 302
team.blue arena
team.blue arena - Dyrehaven
Herning Fremad
team.blue arena
team.blue arena - Dyrehaven
30.
mandag
19.00
FC Skanderborg
-
Herrer
M+32
ØOB Oldboys 35 år 11 mands • Kreds 4
Fælleden - Øvre
Aarhus Posten
Fælleden - Øvre
30.
mandag
19.00
Alliancen IF
HHT
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Limo Stadion
FC Skanderborg
Limo Stadion
31.
tirsdag
17.00
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 142
Vestergadeanlægget
Kampbanen A2
Odder IGF
Vestergadeanlægget
Kampbanen A2
31.
tirsdag
18.00
FC Skanderborg
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Forår 2022 • Pulje 53
Vestergadeanlægget
Følabanen B2
Hørning IF
Vestergadeanlægget
Følabanen B2
31.
tirsdag
18.00
VRI
-
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (2010) 8M - Ombrydning - Forår 2022 • Pulje 5
NES Park
FC Skanderborg
NES Park