Menu

Holdstatistik - genereltKvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 276

Kampe 4
Mål 7
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 19 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
V
Horsens Freja
0-1
FC Skanderborg
T
FC Skanderborg
0-6
IF Lyseng (1)
V
Fuglebakken KFUM (2)
0-3
FC Skanderborg
V
FC Skanderborg
3-1
Viby IF

Holdstatistik - genereltU17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 843

Kampe 5
Mål 15
Højde Gns. 142 cm
Alder Gns. 16 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
T
Brabrand IF
3-0
FC Skanderborg
T
FC Skanderborg
3-4
FC Silkeborg
V
FC Skanderborg
6-1
Brabrand IF
V
FC Skanderborg
5-1
HOG Hinnerup
V
FC Skanderborg
1-0
HEI

Holdstatistik - genereltGjensidige Kvindepokalen 2024 • Pulje 1

Kampe 2
Mål 6
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
V
FC Skanderborg (S2/276)
3-0
Odder IGF (S1/263)
V
FC Skanderborg (S2/276)
3-0
FC Jura (S2/274)

StillingKvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 276

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Skanderborg 4 3 0 1 9
2 IF Lyseng (1) 2 2 0 0 6
3 Horsens Freja 4 2 0 2 6
4 Viby IF 4 2 0 2 6
5 Fuglebakken KFUM (2) 4 0 0 4 0

StillingU17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 843

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 HEI 5 4 0 1 12
2 FC Skanderborg 4 3 0 1 9
3 HOG Hinnerup 5 2 0 3 6
4 Brabrand IF 4 1 0 3 3
5 FC Silkeborg 4 1 0 3 3

StillingGjensidige Kvindepokalen 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Tornby IF (JS/253) 2 2 0 0 6
2 Viby IF (S2/276) 2 2 0 0 6
3 Løgstør IF (S2/268) 2 2 0 0 6
4 Skødstrup SF (JS/255) 2 2 0 0 6
5 FC Skanderborg (S2/276) 2 2 0 0 6
6 Hersom/Bjerregrav IF (S2/268) 2 2 0 0 6
7 Ry Fodbold (S1/263) 2 2 0 0 6
8 Fuglebakken KFUM (S2/274) 2 2 0 0 6
9 Grenaa IF (S2/273) 3 2 0 1 6
10 Farsø/Ullits IK (S1/259) 1 1 0 0 3
11 Mejrup GU (S1/260) 1 1 0 0 3
12 Skjern/Tarm Fodbold (S1/260) 1 1 0 0 3
13 Aalborg KFUM (S1/258) 1 1 0 0 3
14 Herning IK (S1/260) 1 1 0 0 3
15 Vejgaard B (JS/253) 1 1 0 0 3
16 Sønderborg Q (JS/256) 1 1 0 0 3
17 Brønderslev IF (JS/256) 1 1 0 0 3
18 Team Østvendsyssel (S1/257) 1 1 0 0 3
19 FC GOG Fodbold/Jelling (S2/277) 1 1 0 0 3
20 Nr.Nebel IF (S2/279) 2 1 0 1 3
21 FEJ Aalborg IF (S2/267) 2 1 0 1 3
22 Aalborg Chang (JS/253) 1 1 0 0 3
23 CAF IF (JS/256) 1 1 0 0 3
24 Bramming B (JS/256) 1 1 0 0 3
25 Eastside Viborg/BTIF (JS/254) 1 1 0 0 3
26 Give Fremad (S1/264) 1 1 0 0 3
27 Horsens Freja (JS/256) 1 1 0 0 3
28 IF Dannebrog Astrup (JS/255) 1 1 0 0 3
29 Lemvig GF (JS/254) 1 1 0 0 3
30 MorsØ FC (JS/254) 1 1 0 0 3
31 Stensballe IK (JS/256) 1 1 0 0 3
32 Vinding SF (S1/264) 1 1 0 0 3
33 Aarhus 1900 (JS/255) 1 1 0 0 3
34 Viborg B67 (S1/259) 1 1 0 0 3
35 IF Fremad Nørhalne (S2/266) 2 1 0 1 3
36 Støvring IF (S1/258) 1 1 0 0 3
37 Ringkøbing IF (S2/271) 2 1 0 1 3
38 Aulum IF (S2/271) 2 1 0 1 3
39 Tårs/Ugilt IF (S2/265) 2 1 0 1 3
40 Vindblæs B (S2/268) 2 1 0 1 3
41 Hadsund/Terndrup (S2/269) 2 1 0 1 3
42 TEAM HEG (S2/272) 2 1 0 1 3
43 Sole IF (S2/277) 2 1 0 1 3
44 Sulsted IF (S1/257) 2 1 0 1 3
45 BMI (JS/256) 0 0 0 0 0
46 Fredericia KF/TSIF (Vest/252) 0 0 0 0 0
47 Gug B (Vest/251) 0 0 0 0 0
48 Haderslev FK (Vest/252) 0 0 0 0 0
49 Hejnsvig IF (S1/264) 0 0 0 0 0
50 Randers Q (Vest/252) 0 0 0 0 0
51 Seest B (JS/256) 0 0 0 0 0
52 Silkeborg IF Q (Vest/251) 0 0 0 0 0
53 Skive IK (Vest/251) 0 0 0 0 0
54 Snejbjerg SG&I (S1/260) 0 0 0 0 0
55 Vinder kamp 543018 FK Fjordsiden - Vejgaard 0 0 0 0 0
56 Vinder kamp 543019 Hersom/B - Fyrkat Q 0 0 0 0 0
57 Vinder kamp 543035 Hjerting IF - Bramming B 0 0 0 0 0
58 Vinder kamp 543037 FC GOG - Hejnsvig 0 0 0 0 0
59 Vinder kamp 543048 Søften GF - CAF IF 0 0 0 0 0
60 Vorup FB (Vest/251) 0 0 0 0 0
61 Aalborg Freja (Vest/251) 0 0 0 0 0
62 Aarhus Fremad (JS/255) 1 0 0 1 0
63 LKB/VFB (S1/257) 1 0 0 1 0
64 Torpedo AT (S2/275) 1 0 0 1 0
65 IK Rosendal (S1/258) 1 0 0 1 0
66 Søften GF (S1/261) 1 0 0 1 0
67 AP21 (S2/273) 1 0 0 1 0
68 Hjerting IF (S1/264) 1 0 0 1 0
69 Hornslet IF (S2/273) 1 0 0 1 0
70 RKG (S2/267) 1 0 0 1 0
71 Bække/Skodborg (S2/278) 1 0 0 1 0
72 Aars IK (S1/259) 1 0 0 1 0
73 Thise IF (S2/265) 1 0 0 1 0
74 Ammitsbøl/Egtved (S2/278) 1 0 0 1 0
75 Bangsbo Freja (S2/265) 1 0 0 1 0
76 Aabyhøj IF (S1/262) 1 0 0 1 0
77 Nørresundby FB (S1/258) 1 0 0 1 0
78 Hviding IF/Ribe BK (S1/264) 1 0 0 1 0
79 FK Fjordsiden (S1/257) 1 0 0 1 0
80 Billund IF (S2/278) 1 0 0 1 0
81 Bjerringbro IF (S2/268) 1 0 0 1 0
82 Bramdrupdam GIF (S2/278) 1 0 0 1 0
83 Christiansbjerg IF (S1/261) 1 0 0 1 0
84 Egebjerg IF (S1/263) 1 0 0 1 0
85 FC Jura (S2/274) 1 0 0 1 0
86 FC Silkeborg (S1/263) 1 0 0 1 0
87 FC Vesterbro, Aalborg (S2/266) 1 0 0 1 0
88 Fyrkat Q/Hadsund/Terndrup (S1/258) 1 0 0 1 0
89 IF Midtdjurs (S1/261) 1 0 0 1 0
90 IFSK (S1/262) 1 0 0 1 0
91 Mejdal-Halgård Fodbold (S2/270) 1 0 0 1 0
92 Nordens Paris FC (S2/266) 1 0 0 1 0
93 Odder IGF (S1/263) 1 0 0 1 0
94 Pen15 Reunited (S1/261) 1 0 0 1 0
95 RLK (S1/260) 1 0 0 1 0
96 Roslev/Sallingsund (S1/259) 1 0 0 1 0
97 SIF Assentoft (S2/269) 1 0 0 1 0
98 Silkeborg KFUM (Vest/251) 1 0 0 1 0
99 SUB 09 (JS/254) 1 0 0 1 0
100 Svenstrup-Godthåb IF (S2/267) 1 0 0 1 0
101 Tjørring IF (S1/260) 1 0 0 1 0
102 Aabybro IF (S2/265) 1 0 0 1 0

Næste kampKvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 276

Ude mod
Viby IF
2. jun
Kl. 16.00
Viby Idrætspark
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 - Pulje 276

Næste kampU17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 843

Ude mod
HOG Hinnerup
30. maj
Kl. 18.30
E. Trasborg Park
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 - Pulje 843

Næste kampGjensidige Kvindepokalen 2024 • Pulje 1

Hjemme mod
Horsens Freja (JS/256)
30. maj
Kl. 19.00
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 - Pulje 1
Luk