Menu

Holdstatistik - genereltKvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 275

Kampe 7
Mål 16
Højde Gns. 167 cm
Alder Gns. 18 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
U
FC Skanderborg
1-1
CAF IF
T
FFD Kralupy
3-0
FC Skanderborg
U
FC Skanderborg
0-0
Horsens Freja
V
FC Skanderborg
9-1
JAI, Aarhus
V
Galten FS
1-2
FC Skanderborg

Holdstatistik - genereltGjensidige Kvindepokalen 2022/23 • Pulje 1

Kampe 1
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
T
Hedensted IF (S2/276)
3-0
FC Skanderborg (S2/275)

StillingKvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 275

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Skanderborg 7 3 3 1 12
2 FFD Kralupy 6 3 2 1 11
3 JAI, Aarhus 5 3 0 2 9
4 Horsens Freja 7 2 3 2 9
5 CAF IF 6 2 1 3 7
6 Galten FS 5 0 1 4 1

StillingGjensidige Kvindepokalen 2022/23 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Vinding SF (S2/277) 2 2 0 0 6
2 Kvik/Aalestrup (S1/254) 2 2 0 0 6
3 IF Midtdjurs (S2/272) 2 2 0 0 6
4 Skovsgaard B (S2/266) 2 2 0 0 6
5 Mejrup GU (JS/254) 2 2 0 0 6
6 Måbjerg IF (S2/270) 2 2 0 0 6
7 LKB/VFB (S2/267) 2 2 0 0 6
8 MorsØ FC (JS/254) 1 1 0 0 3
9 Brønderslev IF (JS/253) 1 1 0 0 3
10 Bramming B (S1/264) 1 1 0 0 3
11 Haderslev FK (JS/256) 1 1 0 0 3
12 FC Jura (S1/263) 1 1 0 0 3
13 Hatting/Torsted/Stensballe IK (JS/256) 1 1 0 0 3
14 Bjerringbro IF (S1/261) 1 1 0 0 3
15 Skjern/Tarm Fodbold (S1/260) 1 1 0 0 3
16 Hviding IF/Ribe BK (S1/264) 1 1 0 0 3
17 Billund IF (S2/278) 1 1 0 0 3
18 FK Fjordsiden (S2/267) 1 1 0 0 3
19 Ringkøbing IF (S1/260) 1 1 0 0 3
20 FC Horsens (S1/264) 1 1 0 0 3
21 Christiansbjerg IF (S2/273) 1 1 0 0 3
22 Roslev/Sallingsund (S2/269) 2 1 0 1 3
23 BSS Sport (S1/262) 1 1 0 0 3
24 Bække SF (S1/264) 1 1 0 0 3
25 Snejbjerg SG&I (S1/260) 1 1 0 0 3
26 Team Østvendsyssel (JS/253) 1 1 0 0 3
27 Tornby IF (S1/257) 1 1 0 0 3
28 Vorup FB (JS/254) 1 1 0 0 3
29 Aarhus Fremad (JS/255) 1 1 0 0 3
30 BMI (S1/263) 1 1 0 0 3
31 B52/Aalborg (JS/253) 1 1 0 0 3
32 Nr.Nebel IF (S2/278) 2 1 0 1 3
33 AaBK/Løjt/Rødekro (JS/256) 1 1 0 0 3
34 Odder IGF (S1/263) 1 1 0 0 3
35 Hover/Ølstrup (S1/260) 1 1 0 0 3
36 Farsø/Ullits IK (S2/268) 2 1 0 1 3
37 Spjald IF (S2/270) 2 1 0 1 3
38 Ans IF (S2/271) 2 1 0 1 3
39 Nibe B (S1/258) 1 1 0 0 3
40 Flauenskjold IF (S2/265) 1 1 0 0 3
41 Silkeborg KFUM (JS/254) 1 1 0 0 3
42 NRUI/HTS (S2/279) 2 1 0 1 3
43 Hedensted IF (S2/276) 2 1 0 1 3
44 Taulov/Skærbæk IF (S2/277) 2 1 0 1 3
45 FFD Kralupy (S2/275) 2 1 0 1 3
46 Tårs/Ugilt IF (S2/265) 2 1 0 1 3
47 Mot G & U (S2/278) 2 1 0 1 3
48 Nørremarkens fS (S2/276) 2 1 0 1 3
49 GD Bio-Bold (S2/273) 2 1 0 1 3
50 Als B (S1/258) 0 0 0 0 0
51 Astrup IF Arden (JS/253) 0 0 0 0 0
52 Eastside Viborg (S1/259) 0 0 0 0 0
53 FC King George (Vest/252) 0 0 0 0 0
54 Fredericia KF (Vest/252) 0 0 0 0 0
55 Gug B (Vest/251) 0 0 0 0 0
56 Lemvig GF (Vest/251) 0 0 0 0 0
57 RKG (S1/258) 0 0 0 0 0
58 Romalt IF (Vest/251) 0 0 0 0 0
59 Seest B (JS/256) 0 0 0 0 0
60 Silkeborg IF Q (Vest/252) 0 0 0 0 0
61 Vejgaard B (Vest/251) 0 0 0 0 0
62 Vinder kamp 434820 Als - Astrup Arden 0 0 0 0 0
63 Vinder kamp 434822 FK Fjordsiden - RKG 0 0 0 0 0
64 Vinder kamp 434939 FFD Kralupy - FC Jura 0 0 0 0 0
65 Vinder kamp 830023 Sole - Billund 0 0 0 0 0
66 Hejnsvig IF (S2/278) 1 0 0 1 0
67 Galten FS (S2/275) 1 0 0 1 0
68 Spangsbjerg IF (S2/279) 1 0 0 1 0
69 Nørresundby FB (S1/257) 1 0 0 1 0
70 IF Fremad Nørhalne (S2/266) 1 0 0 1 0
71 Sulsted IF (S1/257) 1 0 0 1 0
72 FC Silkeborg (S1/262) 1 0 0 1 0
73 Aabybro IF (JS/253) 1 0 0 1 0
74 Aalborg KFUM (S1/258) 1 0 0 1 0
75 Pen15 Reunited (S1/262) 1 0 0 1 0
76 Sønderborg Q (S1/264) 1 0 0 1 0
77 RLK (S1/260) 1 0 0 1 0
78 Tjørring IF (S2/270) 1 0 0 1 0
79 Hersom/Bjerregrav IF (S2/268) 1 0 0 1 0
80 Thise IF (S2/265) 1 0 0 1 0
81 Give/Thyregod (S2/278) 1 0 0 1 0
82 Hjerting IF (S2/279) 1 0 0 1 0
83 Aabyhøj IF (S2/274) 1 0 0 1 0
84 Team HEG (S1/262) 1 0 0 1 0
85 Videbæk IF (S2/270) 1 0 0 1 0
86 FC Vesterbro, Aalborg (S2/266) 1 0 0 1 0
87 Sole IF (S2/276) 1 0 0 1 0
88 Viborg B67 (S2/268) 1 0 0 1 0
89 AP 21 (S2/272) 1 0 0 1 0
90 Bramdrupdam GIF (S2/277) 1 0 0 1 0
91 Dronningborg B (S2/272) 1 0 0 1 0
92 Engum UI (S2/276) 1 0 0 1 0
93 FC Skanderborg (S2/275) 1 0 0 1 0
94 Frederikshavn fI (S1/257) 1 0 0 1 0
95 Hadsten SK (S1/261) 1 0 0 1 0
96 Herning IK (S1/262) 1 0 0 1 0
97 IFSK (JS/255) 1 0 0 1 0
98 IHÅ Galacticos (S2/273) 1 0 0 1 0
99 KB 81 Aalborg (S2/267) 1 0 0 1 0
100 Sallingsund FC (S2/269) 1 0 0 1 0
101 Skagen IK (S2/265) 1 0 0 1 0
102 Skibsby-Højene IF (S2/265) 1 0 0 1 0
103 Skive IK (S1/259) 1 0 0 1 0
104 Skødstrup SF (JS/255) 1 0 0 1 0
105 SUB 09 (JS/254) 1 0 0 1 0
106 Sunds IF (S2/271) 1 0 0 1 0
107 Vejle IH (S2/276) 1 0 0 1 0
108 Østdjurs 91 (S2/272) 1 0 0 1 0

Næste kampKvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 275

Hjemme mod
Galten FS
29. maj
Kl. 17.00
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2022 - Pulje 275